Jak pomoże Ci WebCrafters?

Skup się na sprzedaży, resztę zostaw nam.

Aktualizacje bezpieczeństwa, rozbudowa sklepu o nowe funkcjonalności, utrzymanie i optymalizacja hostingu, wprowadzanie poprawek wizualnych czy setki innych technicznych zagadnień, którymi trzeba się zająć. Każdy właściciel firmy działającej w e-commerce wie, jak czasochłonne potrafią być to zadania. Każdy wie też, jak brzemienne w skutkach potrafią być konsekwencje zaniechania tych działań. Z tego powodu chcemy, żebyś jako przedsiębiorca skupił się na tym, co przynosi Twojej firmie największe korzyści, a techniczne kwestie zostawił w rękach specjalistów z WebCrafters, którzy zadbają o sprawne funkcjonowanie Twojego sklepu.


  1

  Bieżące utrzymanie sklepu

  Poprawna konfiguracja serwera, monitorowanie uptime’u i kontrola poprawnego funkcjonowania Twojego sklepu to coś, nad czym nasi specjaliści będą trzymali pieczę przez cały czas, żebyś Ty nie musiał zaprzątać sobie tym głowy.

  2

  Audyty bezpieczeństwa

  Wyciek danych klientów to jedno z największych zagrożeń, przed jakimi stoją właściciele sklepów internetowych. Zaprojektowaliśmy nasze procesy z myślą o maskymalizacji bezpieczeństwa całej infrastruktury przed atakiem z zewnątrz.

  3

  Rozbudowa i rozwój

  Niezależnie czy potrzebujesz całkowicie nowej funkcjonalności, czy zależy Ci na naniesieniu zmian na istniejące już elementy w obrębie Twojego sklepu, nasi programiści są gotowi, żeby dostarczyć Ci rozwiązania zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

  4

  Regularne aktualizacje

  Korzystasz z szeregu wtyczek? A może nie masz pewności czy aktualizacja systemu CMS nie spowoduje nieprzewidzianych konsekwencji? Zadbamy o poprawne i bezpieczne aktualizacje Twojego sklepu czy zewnętrznych rozwiązań, z których w nim korzystasz.

  5

  Kopie zapasowe

  Mówią, że ludzie dzielą się na tych, którzy robią backupy i tych, którzy dopiero zaczną je robić. Nie chcemy, żebyś kiedykolwiek miał powody, aby powiedzieć “mądry Polak po szkodzie” - regularnie wykonamy i utrzymamy kopie zapasowe Twojego sklepu i powiązanej infrastruktury.

  6

  Zewnętrzny dział IT

  A może potrzebujesz konsultacji? Wsparcia w doborze najlepszych rozwiązań lub planów na rozwój Twojego biznesu? Świetnie się składa, bo nie jesteśmy po prostu firmą od spraw technicznych - jesteśmy Twoim zewnętrznym działem IT.

  ;

  Dlaczego WebCrafters?

  Wsparcie inne od tego, z którego korzystałeś dotychczas

  Spróbuj skontaktować się z inną firmą oferującą podobną usługę. W 9 na 10 przypadków otrzymasz ogólną ofertę, w ogóle nie uwzględniającą Twoich potrzeb.

  Usługi wsparcia przedsiębiorców w sferze technologicznej zdają się być tworzone z myślą, aby to dostawcy wychodzili na nich najkorzystniej. Zero elastyczności, inicjatywy i transparentności.

  Korzystając z usługi utrzymania sklepu w WebCrafters otrzymasz wsparcie, które będzie polegało na wspólnym dążeniu do rozwijania Twojego biznesu, nie na wykonywaniu zadań, które wskażesz nam palcem.

  Jasny plan działania

  Każdego miesiąca wspólnie ustalamy, czym będziemy się zajmowali, aby usprawnić działanie Twojego sklepu. Jeśli przewidujesz działania, które wychodzą poza standardowy zakres utrzymania sklepu, upewnimy się, że otrzymasz dodatkowe zasoby, które pozwolą na sprawne wprowadzenie planowanych zmian.

  Transparentna komunikacja

  Doskonale zdajesz sobie sprawę, kim są osoby przydzielone do udzielania Ci bieżącego wsparcia. W każdym momencie możesz skontaktować się z ekspertem w danej dziedzinie lub zaplanować dalszą pracę z dedykowanym Ci Project Managerem. Nigdy więcej anonimowych ticketów czy wysyłania e-maili w eter.

  Perspektywa Big Picture

  Jesteśmy przede wszystkim Twoimi ludźmi od IT, ale chcemy być dla Ciebie też strategicznym wsparciem w biznesie. Nie spodziewaj się po nas automatycznego wdrażania rozwiązań, które nam zlecasz. Jesteśmy proaktywni, dlatego widząc gdzieś alternatywne rozwiązania, które są korzystniejsze dla biznesu, zaproponujemy Ci je bez wahania.

  Ciągła optymalizacja

  Trendy się zmieniają, technologia ewoluuje, a my trzymamy rękę na pulsie i upewniamy się, że Twój sklep będzie nowoczesny i zostanie stworzony z wykorzystaniem technologii, bibliotek i innych zasobów, które są rozwijane przez ich twórców lub społeczność skupioną wokół nich.

  Elastyczne współpraca

  Rozumiemy, że jednego miesiąca możesz potrzebować 20 godzin wsparcia technicznego, a już kolejnego kilka razy większego zaangażowania z naszej strony. Wystarczy, że poinformujesz nas, abyśmy zaplanowali bardziej intenstywne prace nad Twoim sklepem i przydzielili Ci dodatkowe zasoby. Bez długich negocjacji i dodatkowych formalności.

  Zaplecze godne korporacji

  Mikroprzedsiębiorstwo czy mała firma potrzebują zadbać o bezpieczeństwo, sprawność działania sklepu czy podążanie za aktualnymi trendami tak samo jak duże organizacje, jednak te pierwsze często nie mogą pozwolić sobie na wewnętrzne działy IT. Ze wsparciem WebCrafters otrzymujesz opiekę dostosowaną do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, jak dużą firmą jesteś.

  Na co dzień pracujemy w starannie wybranych technologiach, które pozwalają na efektywne skalowanie oraz gwarantują wymaganą przez naszych partnerów elastyczność.

  Każdy projekt analizujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania. Umów się na niezobowiązującą konsultację, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

  <html>

  <head>

  <title>Hello</title>

  </head>

  <body>

  <?php echo '<p>Hello World </p>'; ?>

  </body>

  </html>
  <?php

  namespace App\Http\Controllers;

  use Illuminate\Http\Request;
  use App\Http\Requests;

  class HelloController extends Controller
  {

  /**

  * Display a listing of the resource.

  *

  * @return \Illuminate\Http\Response

  */

  public function index()

  {

  return view('hello-world');

  }

  }
  @Component({

  selector: 'app-hello-world',
  template:` <p>
  hello-world works!
  <p>`,
  styleUrls: ['./hello-world.component.css']

  })
  const root = ReactDOM.createRoot(document.getElementById('root'));
  root.render(<h1>Hello, world!</h1>);
  <!DOCTYPE html>
  <html lang="en">

  <meta>

  <meta charset="UTF-8">

  <title>Hello World in Vue.js</title>

  </meta>


  <body>

  <div id="hello-world-app">

  <h1> {{ msg }}</h1>

  </div>

  <script

  src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/vue/2.1.6/vue.min.js">

  </script>


  <script>

  new Vue({

  el: "#hello-world-app",

  data() {

  return {

  msg: "Hello World!"

  }

  }

  });

  </script>

  </body>


  </html>
  <?php

  namespace App\Controller;

  use Symfony\Component\HttpFoundation\Response;

  class HelloController
  {

  public function index(): Response

  {

  return new Response('

  <html>

  <body>

  <h1>Hello World</h1>

  </body>

  </html>

  ');

  }

  }

  Język programowania wykorzystywany przez nawet 78% stron internetowych na świecie.

  Framework PHP cieszący się niesłabnącą popularnością i oddaną społecznością, liczącą tysiące programistów na całym świecie.

  Przełomowy framework Javascript, który zrewolucjonizował technologie front-endowe, wspierany i firmowany przez Google.

  Stworzona i rozwijana przez Facebooka biblioteka oparta na Javascript, wykorzystywana w projektowaniu rozwiązań UI.

  Stworzony przez byłego pracownika Google framework Javascript, zaprojektowany z myślą o jak najwyżej wydajności.

  Elastyczny i szybki framework oparty na PHP, umożliwiający efektywne skalowanie projektów i rozwój ich funkcjonalności.

  Case study

  Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia i zrozumienia Twoich potrzeb

  Wysoki poziom zadowolenia naszych partnerów jesteśmy w stanie osiągnąć wyłącznie dzięki rzetelnemu etapowi planowania i ustalenia kroków i podziału obowiązków wewnątrz zespołu.

  Aplikacja webowa

  System parkingowy dla lotniska

  W 2020 r zrealizowaliśmy projekt systemu do rezerwacji miejsc parkingowych, na jednym z polskich lotnisk. W ramach wdrożeniach zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy aplikację pozwalającą dokonać rezerwacji miejsca parkingowego. Wykonaliśmy również integrację z systemem bramek parkingowych oraz panel do zarządzania rezerwacjami.

  Czas prac nad projektem

  7 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Strona internetowa

  Headlessowy serwis na Wordpressie

  Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy z branży ubezpieczeniowej przygotowaliśmy serwis korporacyjny wykonany przy użyciu technologii headless. Udało nam się spełnić restrykcyjne wytyczne działu security, który zakładał odseparowanie ogólnodostępnej strony internetowej od wewnętrznego panelu do zarządzania treścią. Pomimo takich wymagań, udało nam się stworzyć stronę lekką, szybką i intuicyjną, na której doskonale odnajdują się zarówno agenci ubezpieczeniowi jak i Klienci firmy.

  Czas prac nad projektem

  4 miesiące

  Design

  Development

  Testing

  Sklep internetowy

  Sklep internetowy dla producenta opakowań

  W 2020 roku zajęliśmy się rozwojem sklepu internetowego opartego na Prestashop należącego do firmy Mazop. Przejęliśmy obsługę sklepu po poprzednim wykonawcy, dokonując najpierw audytu, którego wyniki wdrożyliśmy do sklepu, zyskując lepszy user experience i szybkość działania serwisu. Następnie wdrażaliśmy kolejne funkcjonalności pozwalające na zwiększanie sprzedaży, konfiguratory produktów oraz automatyzacje, przyspieszające obsługę sklepu.

  Czas prac nad projektem

  2 lata

  Design

  Development

  Testing

  Sklep internetowy

  Sklep internetowy dla producenta biżuterii

  Berries & Co. jest znanym i cenionym polski producentem biżuterii. W ramach opieki nad sklepem internetowym opartym o PrestaShop odpowiadaliśmy za optymalizację sklepu, utrzymanie, zapewnienie bezpieczeństwa i nieprzerwanego działania. Przygotowaliśmy dla Klienta konfiguratory jego produktów oraz inne funkcjonalności, niezbędne do rozwoju sklepu

  Czas prac nad projektem

  2 lata

  Design

  Development

  Testing

  Ponad 9 lat na rynku, setki wdrożonych realizacji

  Nasi klienci rozpoczynają z nami współpracę, ponieważ potrzebują cyfrowej transformacji. Zostają z nami, ponieważ znajdują w WebCrafters solidnego partnera biznesowego, wspierającego ich kompleksowo od strony technologicznej.

  Nie jesteśmy tylko software housem. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem IT, który zadba o Twój biznes tak samo, jak zespół programistów, designerów i project managerów, który pracowałby bezpośrednio w Twojej firmie.

  Poznaj nasze wartości

  Zbuduj z nami swój nowy produkt!

  Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i porozmawiajmy
  o Twoich oczekiwaniach.

  Napisz do nas!

  Lub zadzwoń

  Mateusz Borkowski

  Head of Sales

  Jeśli wygodniej będzie Ci opowiedzieć o swoich potrzebach podczas niezobowiązującej rozmowy, wybierz dogodny dla Ciebie termin, a ja dopełnię wszelkich starań, żeby zaproponować Ci rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.