Od 9 lat wspieramy niezwykłe firmy w robieniu niesamowitych rzeczy.

Projektujemy nowe rozwiązania, rozwijamy i utrzymujemy istniejące produkty, ale przede wszystkim jesteśmy partnerami, którzy pomagają klientom z wyzwaniami technologicznymi, jakie przed nimi stoją.

Specjalizujemy się w sektorze e-commerce, pracując głównie z PHP, Laravelem, Wordpressem, WooCommerce, PrestaShopem, Angularem, Reactem i Vue.js. Tworzymy strony i sklepy internetowe, aplikacje webowe, a także rozwijamy produkty oparte na gotowych CMS-ach.

Równie istotne co względy technologiczne, są dla nas potrzeby biznesowe partnerów. W trakcie prac nad każdym projektem towarzyszy nam nie tylko pytanie, jak coś zbudować, ale też: dlaczego to budujemy i kto będzie z tego korzystał. Dzięki temu nie tylko tworzymy oprogramowanie, ale także fundament dynamicznego i zdrowego rozwoju naszych partnerów.

Wartości, które są nam bliskie

Do tworzenia oprogramowania potrzebne są “tylko” umiejętności, ale do tworzenia oprogramowania, które sprawi, że Twoja firma osiągnie nowe szczyty, potrzeba czegoś więcej. Poznaj wartości towarzyszące nam każdego dnia, dzięki którym jesteśmy czymś więcej niż software housem specjalizującym się w e-commerce.

ZAANGAŻOWANIE
I PROFESJONALIZM
PODNOSIMY
POPRZECZKĘ
Każdy projekt jest inny, dlatego nie działamy schematycznie. Dążymy do zrozumienia potrzeb klienta, wyzwań przed jakimi stoi czy branży, w której działa. Tylko wtedy będziemy w stanie dostarczyć produkt, z którego my będziemy dumni, a Ty zadowolony.
PEŁNA
TRANSPARENTNOŚĆ
NIE UKRYWAMY SIĘ
ZA KNOW-HOW
Proces tak istotny, jak wdrożenie nowej strony internetowej czy stworzenie aplikacji webowej, wymaga wzajemnego zaufania i zrozumienia roli, jaką każda ze stron pełni w projekcie. Wierzymy, że tylko dzięki całkowitej transparentności można działać efektywnie. To podejście sprawia, że wielu z naszych partnerów współpracuje z nami latami.
PŁYNNA
KOMUNIKACJA
JESTEŚMY
PROAKTYWNI
Możemy wiedzieć, jak zbudować Twój produkt, jednak to Ty znasz swoich klientów, znasz zawiłości swojej branży i rozumiesz, na co zwracać uwagę. To dlatego tak ważna dla nas jest komunikacja i płynny przepływ informacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będziesz zadowolony zarówno z pracy z nami, jak i z jej efektów.
DĄŻENIE
DO PERFEKCJI
DAJEMY Z SIEBIE
WSZYSTKO
Naszym priorytetem jest dostarczanie efektów naszej pracy w założonym budżecie i przewidzianym czasie, jednak nie wyklucza to nieustannego dążenia do doskonałości. Chcemy upewnić się, że otrzymasz produkt, który pod każdym względem przewyższy Twoje oczekiwania. Gramy do jednej bramki i realizujemy wspólny cel - nie jesteśmy tutaj, aby po prostu “zrobić swoje”.

Z kim będziesz
współpracować?

Project Manager

Aby upewnić się, że każdy projekt zostanie zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami, a także na czas i w budżecie, przydzielimy Ci Project Managera, który zadba o organizacyjną warstwę pracy.

Graphic Designer

Za wizualną warstwę Twojej nowej strony lub też aplikacji odpowiadał będzie doświadczony projektant, który dostarczy wszelkie materiały niezbędne do przekształcenia Twojej wizji w rzeczywistość.

Front-end Developer

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, stąd nad interfejsem Twojego produktu pracował będzie co najmniej jeden z naszych Front-end Developerów, który zadba o to, aby strona wyglądała tak jak powinna.

Back-end Developer

Równie istotne są funkcjonalności strony, dlatego Back-end Developer przydzielony do Twojego projektu zatroszczy się o poprawne i optymalne działanie zaplecza, którego potrzebujesz.

Poznaj ludzi stojących za WebCrafters

Mateusz Lenicki

CEO

Mateusz Borkowski

HEAD OF SALES

Kamil Kawka-Tomczak

CTO

Kamila Krupa

PROJECT MANAGER

Dlaczego warto z nami pracować?

Co sprawia, że nasi klienci do nas wracają?

Webcrafters to przede wszystkim zgrany zespół ekspertów, stawiający na jakość oraz komunikację.

Dlatego u nas możesz oczekiwać współpracy uszytej na miarę Twoich oczekiwań, bezpośredni kontakt do każdej osoby zaangażowanej w projekt i elastyczność, która ułatwi Ci zarządzanie procesem.

W efekcie czego klient raz rozpoczynający z nami współpracę, w przyszłości wraca. Dzięki jakości, której nie doświadczy nigdzie indziej.

0

lat na rynku

0+

specjalistów na pokładzie

0+

zrealizowanych projektów

0

rozmowa, żeby zrozumieć dlaczego warto z nami pracować

Zbuduj z nami swój nowy produkt!

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i porozmawiajmy
o Twoich oczekiwaniach.

Napisz do nas!

Lub zadzwoń

Mateusz Borkowski

Head of Sales

Jeśli wygodniej będzie Ci opowiedzieć o swoich potrzebach podczas niezobowiązującej rozmowy, wybierz dogodny dla Ciebie termin, a ja dopełnię wszelkich starań, żeby zaproponować Ci rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.

Numer telefonu: +48 668 354 779