Case study

Jak nasza praca może zmienić Twój biznes?

Od blisko dekady tworzymy dla naszych klientów rozwiązania, które pomagają rozwinąć rynek e-commerce w Polsce i na świecie. Poniżej znajdziesz przykłady realnych korzyści, jakie naszym partnerom przyniosła współpraca z WebCrafters.

React Webdesign

Strona internetowa

Airbnb dla motocykli.

Motocyklem.pl to system rezerwacyjny, który napisaliśmy dla firmy wypożyczającej motocykle. Strona posiada mechanizm dynamicznych cenników w zależności od sezonu i lokalizacji. Sercem serwisu jest framework Laravel.

ACF Vue.js

Sklep internetowy

Sklep internetowy na WooCommerce

Dla firmy IT Media realizujemy usługę rozbudowy i utrzymania sklepu internetowego opartego o platformę WooCommerce. Realizujemy zadania związane z optymalizacją prędkości, zmianami UX oraz dodawaniem nowych funkcjonalności. Odpowiadamy za wdrożenie integracji z API Adobe.

PHP Webdesign

Aplikacja webowa

System zarządzania infrastrukturą lotniskową

W 2020r nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych lotnisk w Azji. Dla klienta zbudowaliśmy zespół programistów, którzy pracują nad unifikacją rozproszonego systemu aplikacji zewnętrznych - z których aktualnie korzysta klient - do jednego wewnętrznego systemu, obsługującego procesy wewnętrzne oraz obsługę klienta lotniska.

Laravel PHP

Strona internetowa

System hulajnóg i skuterów na wynajem.

W 2021 roku podjęliśmy się utrzymania i rozwoju opartego na Laravelu systemu dla firmy Blinkee.city. Rozbudowywaliśmy go o nowe funkcjonalności związane z wynajmem i serwisowaniem sprzętu, zgłaszaniem awarii i systemem anti-fraud.

Tworzymy rozwiązania
dla firm e-commerce
w 9 krajach
na 3 kontynentach.