Jak pracujemy?

Poznaj proces tworzenia Twojej nowej strony internetowej

Według ogólnie dostępnych danych, większość firm zmienia swoje strony internetowe co 3 lata. Naszym celem jest sprawienie, że Ty nie będziesz potrzebować nowej strony ani za 2, ani za 3 lata. Tworzymy z myślą o długoterminowych potrzebach i realiach rynkowych, dzięki czemu otrzymujesz stronę, którą możesz rozwijać wraz ze swoim biznesem jeszcze długo po tym, jak Twoja konkurencja będzie ponosiła koszty projektowania kolejnej już strony internetowej.


  1

  Analiza Twoich potrzeb

  Po dogłębnym zrozumieniu Twoich oczekiwań, zaproponujemy zestaw rozwiązań, które pozwolą na stworzenie strony internetowej łatwej do obsługi oraz rozbudowy, a jednocześnie umożliwiającej dynamiczny rozwój Twojego biznesu.

  2

  Research i zaplanowanie prac

  Na tym etapie zbieramy wszystkie informacje i materiały, które pozwolą nam na sprawne dostarczenie Ci nowej strony internetowej. To także moment, kiedy wspólnie z Tobą ustalamy harmonogram, aby upewnić się, że efekty naszej pracy otrzymasz na czas.

  3

  UX i UI Design

  Kolejną fazą realizacji Twojej nowej strony jest przygotowanie jej warstwy wizualnej. To tutaj upewnieniamy się, że struktura strony jest przejrzysta, a jej konstrukcja ułatwia poruszanie się w jej obrębie użytkownikom.

  4

  Wdrożenie i implementacja

  Kiedy wiemy już, jak strona powinna wyglądać, a makiety zostały przez Ciebie zaakceptowane, nasi programiści rozpoczynają prace nad techniczną warstwą witryny. To na tym etapie tworzymy wszystkie zaplanowane funkcjonalności oraz upewniamy się, że strona będzie niezawodna.

  5

  Testy

  Nadszedł czas na skrupulatne testy. To jest pierwsze zderzenie Twojej nowej strony z zewnętrznym światem. Nasi testerzy rozłożą Twoją nową witrynę na czynniki pierwsze, żeby zagwarantować Ci, że docelowi użytkownicy nie napotkają błędów ani trudności, które mogą utrudnić im skorzystanie z Twojej oferty.

  6

  Uruchomienie strony

  Kiedy mamy już pewność, że wszystko działa i wygląda tak jak tego oczekujesz, wesprzemy Cię w uruchomieniu Twojej strony. Możemy zadbać o prawidłową migrację, konfigurację serwera czy bieżącą opiekę nad sprawnym funkcjonowaniem jej na długo po jej ukończeniu.

  ;

  Co otrzymujesz?

  Co otrzymujesz od WebCrafters poza nowoczesną stroną internetową?

  Firmy nie inwestują w nowe strony internetowe dla samego faktu ich posiadania. Strona internetowa jest dla nich narzędziem do przedstawienia odpowiedniego wizerunku, zwiększenia sprzedaży czy osiągnięcia innych celów biznesowych. Mając tę świadomość, chcemy upewnić się, że nawet po zakończeniu prac projektowych, pomożemy Ci zrealizować te cele.

  Bezpieczeństwo jako priorytet

  Chociaż żadna strona nie jest w pełni odporna na ataki z zewnątrz, to dzięki wykorzystaniu tylko sprawdzonych rozwiązań technicznych podczas tworzenia Twojej strony, możemy upewnić się, że będzie ona spełniała wszelkie wymogi bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zasoby są skutecznie chronione.

  Przemyślane rozwiązania technologiczne

  Z WebCrafters nie musisz obawiać się, że Twoja strona powstawnie w niszowym języku programowania lub we frameworku, w którym specjalizujemy się tylko my. Pracujemy w technologiach cenionych przez programistów na całym świecie, co ułatwi dalsze prace nad rozwojem i utrzymaniem Twojej strony.

  Realizacja zgodna ze standardami SEO

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest optymalizacja strony pod kątem wytycznych Google, żeby ta wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Dbamy o szybkość ładowania i wykorzystujemy rozwiązania, które sprawią, że Twoja strona będzie SEO-friendly.

  Ciągła optymalizacja

  Trendy się zmieniają, technologia ewoluuje, a my trzymamy rękę na pulsie i upewniamy się, że Twoja strona internetowa będzie nowoczesna i zostanie stworzona z wykorzystaniem technologii, bibliotek i innych zasobów, które są rozwijane przez ich twórców lub społeczność skupioną wokół nich.

  Analizy strategiczne

  Nasze doświadczenie pozwala nam nie tylko efektywnie wdrożyć Twoją wizję w życie, ale także zasugerować rozwiązania, które naszym zdaniem mogą pozytywnie wpłynąć na funkcjonalność strony internetowej. Dbamy o to, żeby nasza praca nie tylko była zgodna z Twoimi oczekiwaniami, ale też żeby przyniosła Twojej firmie realne korzyści.

  Wsparcie i rozwój

  Twoja strona jest już widoczna w sieci, ale nasza praca niekoniecznie musi się na tym kończyć. Nowe funkcjonalności, aktualizacje, audyty bezpieczeństwa czy dbanie o hosting - wszystkim tym i wieloma innymi aspektami rozwoju i utrzymania strony internetowej zajmujemy się w WebCrafters na co dzień dla naszych partnerów z całego świata. Możemy wesprzeć w tym zakresie także Ciebie.

  Na co dzień pracujemy w starannie wybranych technologiach, które pozwalają na efektywne skalowanie oraz gwarantują wymaganą przez naszych partnerów elastyczność.

  Każdy projekt analizujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania. Umów się na niezobowiązującą konsultację, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

  <html>

  <head>

  <title>Hello</title>

  </head>

  <body>

  <?php echo '<p>Hello World </p>'; ?>

  </body>

  </html>
  <?php

  namespace App\Http\Controllers;

  use Illuminate\Http\Request;
  use App\Http\Requests;

  class HelloController extends Controller
  {

  /**

  * Display a listing of the resource.

  *

  * @return \Illuminate\Http\Response

  */

  public function index()

  {

  return view('hello-world');

  }

  }
  @Component({

  selector: 'app-hello-world',
  template:` <p>
  hello-world works!
  <p>`,
  styleUrls: ['./hello-world.component.css']

  })
  const root = ReactDOM.createRoot(document.getElementById('root'));
  root.render(<h1>Hello, world!</h1>);
  <!DOCTYPE html>
  <html lang="en">

  <meta>

  <meta charset="UTF-8">

  <title>Hello World in Vue.js</title>

  </meta>


  <body>

  <div id="hello-world-app">

  <h1> {{ msg }}</h1>

  </div>

  <script

  src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/vue/2.1.6/vue.min.js">

  </script>


  <script>

  new Vue({

  el: "#hello-world-app",

  data() {

  return {

  msg: "Hello World!"

  }

  }

  });

  </script>

  </body>


  </html>
  <?php

  namespace App\Controller;

  use Symfony\Component\HttpFoundation\Response;

  class HelloController
  {

  public function index(): Response

  {

  return new Response('

  <html>

  <body>

  <h1>Hello World</h1>

  </body>

  </html>

  ');

  }

  }

  Język programowania wykorzystywany przez nawet 78% stron internetowych na świecie.

  Framework PHP cieszący się niesłabnącą popularnością i oddaną społecznością, liczącą tysiące programistów na całym świecie.

  Przełomowy framework Javascript, który zrewolucjonizował technologie front-endowe, wspierany i firmowany przez Google.

  Stworzona i rozwijana przez Facebooka biblioteka oparta na Javascript, wykorzystywana w projektowaniu rozwiązań UI.

  Stworzony przez byłego pracownika Google framework Javascript, zaprojektowany z myślą o jak najwyżej wydajności.

  Elastyczny i szybki framework oparty na PHP, umożliwiający efektywne skalowanie projektów i rozwój ich funkcjonalności.

  Case study

  Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia i zrozumienia Twoich potrzeb

  Wysoki poziom zadowolenia naszych partnerów jesteśmy w stanie osiągnąć wyłącznie dzięki rzetelnemu etapowi planowania i ustalenia kroków i podziału obowiązków wewnątrz zespołu.

  Strona internetowa

  System stron SEO dla wyszukiwarki lotów

  W 2017 zgłosił się do nas jeden z największych pośredników lotniczych w Europie. W ramach wdrożenia przeprowadziliśmy kilkudniowe warsztaty w siedzibie głównej klienta, podczas których zebraliśmy wymagania co do systemu. Podstawą systemu był CMS Wordpress, w którym zarządzano treścią stron. Naszym celem było wdrożenie umożliwiające zaprojektowanie szablonu strony, poprzez przygotowany przez nas edytor wizualny szablonów. Następnie poprzez wejściowy plik CSV, dostarczano dane na podstawie których, do wcześniej przygotowanego szablonu pobierane były dane. Dodatkowo do wygenerowanej strony zintegrowaliśmy wewnętrzne API klienta, dostarczające oferty lotów i opinie klientów. Dodatkowym wyzwaniem była optymalizacja tych stron, którą rozwiązaliśmy po stronie infrastruktury (Docker i Kubernetes) jak i po stronie oprogramowania, które zapisywało i aktualizowało strony w formie plików statycznych.

  Czas prac nad projektem

  9 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Strona internetowa

  Headlessowy serwis na Wordpressie

  Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy z branży ubezpieczeniowej przygotowaliśmy serwis korporacyjny wykonany przy użyciu technologii headless. Udało nam się spełnić restrykcyjne wytyczne działu security, który zakładał odseparowanie ogólnodostępnej strony internetowej od wewnętrznego panelu do zarządzania treścią. Pomimo takich wymagań, udało nam się stworzyć stronę lekką, szybką i intuicyjną, na której doskonale odnajdują się zarówno agenci ubezpieczeniowi jak i Klienci firmy.

  Czas prac nad projektem

  4 miesiące

  Design

  Development

  Testing

  Aplikacja webowa

  ERP i sklep internetowy dla szwedzkiej firmy budującej zabudowy do samochodów

  Szwedzki producent produkujący zabudowy do samochód zgłosił się do nas, poszukując sprawnego zespołu programistycznego, który przejmie opiekę nad jego rozbudowanym systemem ERP. W ramach naszej współpracy przenieśliśmy system na nową infrastrukturę serwerową, zoptymalizowaliśmy jego działanie oraz podjęliśmy się przepisania części systemu opartego o technologie legacy.

  Czas prac nad projektem

  18 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Aplikacja webowa

  System parkingowy dla lotniska

  W 2020 r zrealizowaliśmy projekt systemu do rezerwacji miejsc parkingowych, na jednym z polskich lotnisk. W ramach wdrożeniach zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy aplikację pozwalającą dokonać rezerwacji miejsca parkingowego. Wykonaliśmy również integrację z systemem bramek parkingowych oraz panel do zarządzania rezerwacjami.

  Czas prac nad projektem

  7 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Ponad 9 lat na rynku, setki wdrożonych realizacji

  Nasi klienci rozpoczynają z nami współpracę, ponieważ potrzebują cyfrowej transformacji. Zostają z nami, ponieważ znajdują w WebCrafters solidnego partnera biznesowego, wspierającego ich kompleksowo od strony technologicznej.

  Nie jesteśmy tylko software housem. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem IT, który zadba o Twój biznes tak samo, jak zespół programistów, designerów i project managerów, który pracowałby bezpośrednio w Twojej firmie.

  Poznaj nasze wartości

  Zbuduj z nami swój nowy produkt!

  Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i porozmawiajmy
  o Twoich oczekiwaniach.

  Napisz do nas!

  Lub zadzwoń

  Mateusz Borkowski

  Head of Sales

  Jeśli wygodniej będzie Ci opowiedzieć o swoich potrzebach podczas niezobowiązującej rozmowy, wybierz dogodny dla Ciebie termin, a ja dopełnię wszelkich starań, żeby zaproponować Ci rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.

  Numer telefonu: +48 668 354 779