Jak pracujemy?

Poznaj proces projektowania Twojej aplikacji

Skalowalna i elastyczna platforma działająca skutecznie zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach to narzędzie, które docenią nie tylko Twoi użytkownicy, ale także Twój biznes. Brak konieczności rozwoju i utrzymania kilku rozwiązań, które pełniłyby taką samą rolę jak jedna aplikacja webowa to realna oszczędność dla Twojej firmy i niekwestionowana wygoda dla jej klientów.


Sprawdź, dlaczego opłaca Ci się stworzyć Twoją nową aplikację z WebCrafters.

  1

  Analiza Twoich potrzeb

  Po dogłębnym zrozumieniu Twoich oczekiwań, zaproponujemy zestaw rozwiązań, które pozwolą na stworzenie aplikacji łatwej w obsłudze, a jednocześnie umożliwiającej dynamiczny rozwój Twojego biznesu.

  2

  Research i zaplanowanie prac

  Na tym etapie zbieramy wszystkie informacje i materiały, które pozwolą nam na sprawne dostarczenie Ci nowej aplikacji webowej. To także moment, kiedy wspólnie z Tobą ustalamy harmonogram, aby upewnić się, że efekty naszej pracy otrzymasz na czas.

  3

  UX i UI Design

  Kolejną fazą realizacji Twojej aplikacji jest przygotowanie jej warstwy wizualnej. To tutaj upewnieniamy się, że struktura jest przejrzysta, a konstrukcja aplikacji umożliwia użytkownikom bezproblemowe znalezieniego tego, czego szukają.

  4

  Wdrożenie i implementacja

  Kiedy wiemy już, jak Twoja aplikacja powinna wyglądać, a makiety zostały przez Ciebie zaakceptowane, nasi programiści rozpoczynają prace nad techniczną warstwą prac. To na tym etapie tworzymy wszystkie zaplanowane funkcjonalności oraz upewniamy się, że aplikacja będzie niezawodna.

  5

  Testy

  Nadszedł czas na skrupulatne testy. To jest pierwsze zderzenie Twojej nowej platformy z zewnętrznym światem. Nasi testerzy rozłożą ją na czynniki pierwsze, żeby zagwarantować Ci, że docelowi użytkownicy nie napotkają błędów ani trudności, które mogą utrudnić im beztroskie korzystanie z jej zasobów.

  6

  Uruchomienie aplikacji

  Kiedy mamy już pewność, że wszystko działa i wygląda tak jak tego oczekujesz, wesprzemy Cię w uruchomieniu Twojej aplikacji. Możemy zadbać o prawidłową migrację, konfigurację serwera czy sprawne funkcjonowanie w ramach bieżącego wsparcia.

  ;

  Co otrzymujesz?

  Co otrzymujesz od WebCrafters poza nowoczesną aplikacją webową?

  Niezawodność i bezpieczeństwo Twojej aplikacji webowej to nie tylko coś, czego oczekują od Ciebie klienci. To także aspekty, które mają bezpośredni wpływ na przychody generowane przez Twoją firmę. Każda godzina, kiedy Twój sklep jest offline, to straty, których nikt Ci nie zwróci, dlatego tak duży nacisk kładziemy na zagwarantowanie Ci kompleksowego wsparcia technologicznego.

  Płynność i stabilność działania

  W dobie, kiedy każda dodatkowa milisekunda ładowania realnie obniża współczynnik konwersji, chcemy mieć pewność, że Twoja aplikacja jest szybka, a korzystanie z niej jest dla użytkownika komfortowe.

  Najwyższe standardy bezpieczeństwa

  Dzięki korzystaniu ze sprawdzonych i przetestowanych rozwiązań oraz czerpiąc z naszego bogatego doświadczenia, jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo zasobów Twojej aplikacji, w tym danych Twoich użytkowników.

  Pełna kompatybilność

  Priorytetem dla nas jest dostarczenie Ci aplikacji poprawnie funkcjonującej, niezależnie od systemu operacyjnego czy urządzenia, z którego korzysta jej użytkownik. Oznacza to takie samo doświadczenie dla użytkownika w każdych warunkach i w dowolnej konfiguracji sprzętowej.

  Ciągła optymalizacja

  Trendy się zmieniają, technologia ewoluuje, a my trzymamy rękę na pulsie i upewniamy się, że Twoja aplikacja będzie nowoczesna i zostanie stworzona z wykorzystaniem technologii, bibliotek i innych zasobów, które są rozwijane przez ich twórców lub społeczność skupioną wokół nich.

  Analizy strategiczne

  Nasze doświadczenie pozwala nam nie tylko efektywnie wdrożyć Twoją wizję w życie, ale także zasugerować rozwiązania, które naszym zdaniem mogą pozytywnie wpłynąć na funkcjonalność aplikacji. Dbamy o to, żeby nasza praca nie tylko była zgodna z Twoimi oczekiwaniami, ale też żeby przyniosła Twojej firmie realne korzyści.

  Wsparcie i rozwój

  Twoja aplikacja jest już gotowa, ale nasza praca niekoniecznie musi się na tym kończyć. Nowe funkcjonalności, aktualizacje czy audyty bezpieczeństwa - wszystkim tym i wieloma innymi aspektami rozwoju i utrzymania aplikacji webowej zajmujemy się w WebCrafters na co dzień dla naszych partnerów z całego świata. Możemy wesprzeć w tym zakresie także Ciebie.

  Na co dzień pracujemy w starannie wybranych technologiach, które pozwalają na efektywne skalowanie oraz gwarantują wymaganą przez naszych partnerów elastyczność.

  Każdy projekt analizujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania. Umów się na niezobowiązującą konsultację, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

  <html>

  <head>

  <title>Hello</title>

  </head>

  <body>

  <?php echo '<p>Hello World </p>'; ?>

  </body>

  </html>
  <?php

  namespace App\Http\Controllers;

  use Illuminate\Http\Request;
  use App\Http\Requests;

  class HelloController extends Controller
  {

  /**

  * Display a listing of the resource.

  *

  * @return \Illuminate\Http\Response

  */

  public function index()

  {

  return view('hello-world');

  }

  }
  @Component({

  selector: 'app-hello-world',
  template:` <p>
  hello-world works!
  <p>`,
  styleUrls: ['./hello-world.component.css']

  })
  const root = ReactDOM.createRoot(document.getElementById('root'));
  root.render(<h1>Hello, world!</h1>);
  <!DOCTYPE html>
  <html lang="en">

  <meta>

  <meta charset="UTF-8">

  <title>Hello World in Vue.js</title>

  </meta>


  <body>

  <div id="hello-world-app">

  <h1> {{ msg }}</h1>

  </div>

  <script

  src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/vue/2.1.6/vue.min.js">

  </script>


  <script>

  new Vue({

  el: "#hello-world-app",

  data() {

  return {

  msg: "Hello World!"

  }

  }

  });

  </script>

  </body>


  </html>
  <?php

  namespace App\Controller;

  use Symfony\Component\HttpFoundation\Response;

  class HelloController
  {

  public function index(): Response

  {

  return new Response('

  <html>

  <body>

  <h1>Hello World</h1>

  </body>

  </html>

  ');

  }

  }

  Język programowania wykorzystywany przez nawet 78% stron internetowych na świecie.

  Framework PHP cieszący się niesłabnącą popularnością i oddaną społecznością, liczącą tysiące programistów na całym świecie.

  Przełomowy framework Javascript, który zrewolucjonizował technologie front-endowe, wspierany i firmowany przez Google.

  Stworzona i rozwijana przez Facebooka biblioteka oparta na Javascript, wykorzystywana w projektowaniu rozwiązań UI.

  Stworzony przez byłego pracownika Google framework Javascript, zaprojektowany z myślą o jak najwyżej wydajności.

  Elastyczny i szybki framework oparty na PHP, umożliwiający efektywne skalowanie projektów i rozwój ich funkcjonalności.

  Case study

  Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia i zrozumienia Twoich potrzeb

  Wysoki poziom zadowolenia naszych partnerów jesteśmy w stanie osiągnąć wyłącznie dzięki rzetelnemu etapowi planowania i ustalenia kroków i podziału obowiązków wewnątrz zespołu.

  Aplikacja webowa

  System parkingowy dla lotniska

  W 2020 r zrealizowaliśmy projekt systemu do rezerwacji miejsc parkingowych, na jednym z polskich lotnisk. W ramach wdrożeniach zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy aplikację pozwalającą dokonać rezerwacji miejsca parkingowego. Wykonaliśmy również integrację z systemem bramek parkingowych oraz panel do zarządzania rezerwacjami.

  Czas prac nad projektem

  7 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Aplikacja webowa

  ERP i sklep internetowy dla szwedzkiej firmy budującej zabudowy do samochodów

  Szwedzki producent produkujący zabudowy do samochód zgłosił się do nas, poszukując sprawnego zespołu programistycznego, który przejmie opiekę nad jego rozbudowanym systemem ERP. W ramach naszej współpracy przenieśliśmy system na nową infrastrukturę serwerową, zoptymalizowaliśmy jego działanie oraz podjęliśmy się przepisania części systemu opartego o technologie legacy.

  Czas prac nad projektem

  18 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Aplikacja webowa

  System do rekrutacji i zarządzania studentami

  W 2017 roku, zajęliśmy się procesem systemu rekrutacji dla jednej z polskich uczelni. Klient zawiedziony stabilnością i jakością systemu który posiadał poprzednio, zlecił nam napisanie nowego systemu. Po przeprowadzeniu warsztatów z klientem oraz pracownikami obsługi systemu, przygotowaliśmy dokładny plan działań, który z sukcesem wdrożyliśmy. Nowy system pozwala na wygodną obsługę procesu rekrutacji, planowania zajęć oraz rozliczeń ze studentami i wykładowcami, jest też przygotowany na duży wzrost ruchu w momencie, gdy uruchamiane są nowe nabory.

  Czas prac nad projektem

  9 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Aplikacja webowa

  System do zarządzania przechowywalnią opon

  Nasz Klient - firma obsługująca topowych dilerów samochodowych potrzebował firmy, która zajmie się wewnętrznym systemem monitorującym przechowywanie dziesiątek tysięcy kompletów opon. System działał wolno i zawierał wiele błędów - udało nam się to wyeliminować, a oprócz tego przygotowaliśmy aplikację mobilną dla kurierów, umożliwiającą skanowanie opon.

  Czas prac nad projektem

  4 miesiące

  Design

  Development

  Testing

  Ponad 9 lat na rynku, setki wdrożonych realizacji

  Nasi klienci rozpoczynają z nami współpracę, ponieważ potrzebują cyfrowej transformacji. Zostają z nami, ponieważ znajdują w WebCrafters solidnego partnera biznesowego, wspierającego ich kompleksowo od strony technologicznej.

  Nie jesteśmy tylko software housem. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem IT, który zadba o Twój biznes tak samo, jak zespół programistów, designerów i project managerów, który pracowałby bezpośrednio w Twojej firmie.

  Poznaj nasze wartości

  Zbuduj z nami swój nowy produkt!

  Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i porozmawiajmy
  o Twoich oczekiwaniach.

  Napisz do nas!

  Lub zadzwoń

  Mateusz Borkowski

  Head of Sales

  Jeśli wygodniej będzie Ci opowiedzieć o swoich potrzebach podczas niezobowiązującej rozmowy, wybierz dogodny dla Ciebie termin, a ja dopełnię wszelkich starań, żeby zaproponować Ci rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.

  Numer telefonu: +48 668 354 779