Jak pracujemy?

Poznaj proces tworzenia Twojego nowego sklepu internetowego

Już w 2023 roku 22.3% wszystkich transakcji detalicznych na świecie odbywało się będzie w sklepach internetowych. Według ostrożnych szacunków wartość tych transakcji osiągnie zawrotne 6 bilionów 170 miliardów dolarów. To więcej niż dwukrotność PKB Wielkiej Brytanii, ale wraz z równie dynamicznym wzrostem tego rynku idzie coraz wyższy próg wejścia w segment e-commerce. Konkurencja nie śpi, dlatego każdy aspekt, który daje Ci przewagę rynkową nad innymi sklepami internetowymi jest realną korzyścią dla Twojego biznesu.


Funkcjonalny i szybki sklep jest jedną z takich przewag.

  1

  Analiza potrzeb

  Po dogłębnym zrozumieniu Twoich oczekiwań, zaproponujemy zestaw rozwiązań, które pozwolą na stworzenie sklepu internetowego łatwego w obsłudze, a jednocześnie umożliwiającego dynamiczny rozwój Twojego biznesu.

  2

  Research i zaplanowanie prac

  Na tym etapie zbieramy wszystkie informacje i materiały, które pozwolą nam na sprawne dostarczenie Ci nowego sklepu internetowego. To także moment, kiedy wspólnie z Tobą ustalamy harmonogram, aby upewnić się, że efekty naszej pracy otrzymasz na czas.

  3

  UX i UI Design

  Kolejną fazą realizacji Twojego nowego sklepu jest przygotowanie jego warstwy wizualnej. To tutaj upewnieniamy się, że struktura sklepu jest przejrzysta, a jego konstrukcja umożliwia użytkownikom bezproblemowe znalezieniego tego, czego szukają.

  4

  Wdrożenie i implementacja

  Kiedy wiemy już, jak Twój sklep internetowy powinien wyglądać, a makiety zostały przez Ciebie zaakceptowane, nasi programiści rozpoczynają prace nad techniczną warstwą witryny. To na tym etapie tworzymy wszystkie zaplanowane funkcjonalności oraz upewniamy się, że sklep będzie działał niezawodnie.

  5

  Testy

  Nadszedł czas na skrupulatne testy. To jest pierwsze zderzenie Twojego nowego sklepu z zewnętrznym światem. Nasi testerzy rozłożą Twoją nową witrynę na czynniki pierwsze, żeby zagwarantować Ci, że docelowi użytkownicy nie napotkają błędów ani trudności, które mogą utrudnić im beztroskie zakupy.

  6

  Uruchomienie strony

  Kiedy mamy już pewność, że wszystko działa i wygląda tak jak tego oczekujesz, wesprzemy Cię w uruchomieniu Twojego sklepu. Możemy zadbać o prawidłową migrację, konfigurację serwera czy sprawne funkcjonowanie sklepu internetowego w ramach bieżącego wsparcia.

  ;

  Co otrzymujesz?

  Co otrzymujesz od WebCrafters poza nowoczesnym sklepem internetowym?

  Niezawodność i bezpieczeństwo Twojego sklepu internetowego to nie tylko coś, czego oczekują od Ciebie klienci. To także aspekty, które mają bezpośredni wpływ na przychody generowane przez Twoją firmę. Każda godzina, kiedy Twój sklep jest offline, to straty, których nikt Ci nie zwróci, dlatego tak duży nacisk kładziemy na zagwarantowanie Ci kompleksowego wsparcia technologicznego.

  Po pierwsze: bezpieczeństwo

  Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo danych Twoich klientów. Wiemy, że żadna witryna nie jest w 100% odporna na ataki z zewnątrz, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, możemy zminimalizować ryzyko takiego zdarzenia. Dlatego w trakcie tworzenia sklepu internetowego upewniamy się, że będzie on spełniał wszelkie wymogi bezpieczeństwa, dzięki temu masz pewność, że wrażliwe dane są skutecznie chronione.

  Niezawodność

  Czas to pieniądz. Twój sklep internetowy zarabia, kiedy działa bez zarzutu i jest dostępny dla użytkownika, gdy potrzebuje. To absolutna podstawa. Właśnie dlatego zapewniamy Ci wsparcie technologiczne w utrzymaniu serwisu, żeby zapewnić Twojemu klientowi satysfakcjonujące zakupy – za każdym razem, kiedy odwiedzi witrynę.

  Sklep internetowy przyjazny użytkownikom i wyszukiwarkom

  Dbanie o widoczność w wynikach wyszukiwania powinno być dla każdego serwisu jednym z priorytetów już od samego początku. Pozyskiwanie wartościowego ruchu organicznego to po prostu realne zyski, bez konieczności wydawania dodatkowych środków na reklamę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z istotności optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek, dlatego wykorzystujemy rozwiązania, które sprawią, że Twój sklep internetowy będzie SEO-friendly.

  Partnerstwo strategiczne

  Nasze wsparcie nie kończy się na zbudowaniu i uruchomieniu sklepu internetowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie nie tylko wdrożyć zaplanowane działania, ale także zasugerować konkretne rozwiązania technologiczne, które realnie przełożą się na rozwój Twojego biznesu.

  Utrzymanie i rozwój

  Twój e-sklep jest już online i zaczął sprzedawać, ale nasza współpraca może trwać dalej. Monitorowanie bezpieczeństwa danych, wdrażanie kolejnych funkcjonalności, przeprowadzanie aktualizacji czy dbanie o hosting – to tylko kilka z wielu usług, które oferujemy w ramach stałej współpracy. Już od lat zajmujemy się utrzymaniem i rozwijaniem sklepów internetowych naszych partnerów z całego świata. W tym zakresie możemy pomóc także Tobie.

  Technologie cenione przez ekspertów

  Rozwój technologii nie zwalnia, a trendy w digitalowym świecie ewoluują nieprzerwanie. Dlatego zawsze trzymamy rękę na pulsie, obserwujemy i wdrażamy najbardziej optymalne rozwiązania. Wszystko po to, żeby Twój sklep internetowy był nowoczesny i działał w oparciu o technologie, biblioteki i inne zasoby, rozwijane przez ich twórców lub społeczność skupioną wokół nich. Pracujemy w technologiach wykorzystywanych przez programistów na całym świecie, co zapewnia serwisom elastyczność w ich rozwoju i utrzymaniu.

  Na co dzień pracujemy w starannie wybranych technologiach, które pozwalają na efektywne skalowanie oraz gwarantują wymaganą przez naszych partnerów elastyczność.

  Każdy projekt analizujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania. Umów się na niezobowiązującą konsultację, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

  <html>

  <head>

  <title>Hello</title>

  </head>

  <body>

  <?php echo '<p>Hello World </p>'; ?>

  </body>

  </html>
  <?php

  namespace App\Http\Controllers;

  use Illuminate\Http\Request;
  use App\Http\Requests;

  class HelloController extends Controller
  {

  /**

  * Display a listing of the resource.

  *

  * @return \Illuminate\Http\Response

  */

  public function index()

  {

  return view('hello-world');

  }

  }
  @Component({

  selector: 'app-hello-world',
  template:` <p>
  hello-world works!
  <p>`,
  styleUrls: ['./hello-world.component.css']

  })
  const root = ReactDOM.createRoot(document.getElementById('root'));
  root.render(<h1>Hello, world!</h1>);
  <!DOCTYPE html>
  <html lang="en">

  <meta>

  <meta charset="UTF-8">

  <title>Hello World in Vue.js</title>

  </meta>


  <body>

  <div id="hello-world-app">

  <h1> {{ msg }}</h1>

  </div>

  <script

  src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/vue/2.1.6/vue.min.js">

  </script>


  <script>

  new Vue({

  el: "#hello-world-app",

  data() {

  return {

  msg: "Hello World!"

  }

  }

  });

  </script>

  </body>


  </html>
  <?php

  namespace App\Controller;

  use Symfony\Component\HttpFoundation\Response;

  class HelloController
  {

  public function index(): Response

  {

  return new Response('

  <html>

  <body>

  <h1>Hello World</h1>

  </body>

  </html>

  ');

  }

  }

  Język programowania wykorzystywany przez nawet 78% stron internetowych na świecie.

  Framework PHP cieszący się niesłabnącą popularnością i oddaną społecznością, liczącą tysiące programistów na całym świecie.

  Przełomowy framework Javascript, który zrewolucjonizował technologie front-endowe, wspierany i firmowany przez Google.

  Stworzona i rozwijana przez Facebooka biblioteka oparta na Javascript, wykorzystywana w projektowaniu rozwiązań UI.

  Stworzony przez byłego pracownika Google framework Javascript, zaprojektowany z myślą o jak najwyżej wydajności.

  Elastyczny i szybki framework oparty na PHP, umożliwiający efektywne skalowanie projektów i rozwój ich funkcjonalności.

  Case study

  Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia i zrozumienia Twoich potrzeb

  Wysoki poziom zadowolenia naszych partnerów jesteśmy w stanie osiągnąć wyłącznie dzięki rzetelnemu etapowi planowania i ustalenia kroków i podziału obowiązków wewnątrz zespołu.

  Sklep internetowy

  Sklep o modelu subskrypcyjnym z jedzeniem dla psów

  Firma z USA potrzebowała przygotowania sklepu internetowego, który dzięki zaawansowanemu kalkulatorowi zapotrzebowania będzie pozwalał na zamówienie spersonalizowanej karmy dla pupila. Płatność była realizowana w modelu subskrypcyjnym, a obsługa i wysyłka zamówienia zautomatyzowana i zintegrowana z systemami firm realizującymi fulfillment w USA i Australii. Po zbudowaniu sklepu przejęliśmy jego rozwój, wspólnie z Klientem przebudowując ścieżki sprzedażowe w celu optymalizacji konwersji i łatwości składania zamówienia.

  Czas prac nad projektem

  2 lata

  Design

  Development

  Testing

  Sklep internetowy

  Konfigurator opakowań

  W 2018 r, tworzyliśmy konfigurator i sklep internetowy oparty na platformie Sylius, dla klienta z Azji. W ramach projektu, zbudowaliśmy interaktywny konfigurator opakowań, który umożliwiał dostosowanie opakowań pod kątem wymiarów a także dokładnego wyglądu produktu, poprzez np. wgrywanie własnych zdjęć. Zintegrowaliśmy serwis z płatnościami z wykorzystaniem Stripe, oraz rozbudowanym modułem dostawy wyliczającym koszt w zależności od regionu, wielkości opakowań oraz ilości sztuk. Wszystkie zamówienia automatycznie trafiały na linię produkcyjną, dzięki napisanej przez nas integracji z wewnętrznym formatem specyfikacji produktu stosowanym w fabryce.

  Czas prac nad projektem

  7 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Sklep internetowy

  Sklep internetowy dla producenta biżuterii

  Berries & Co. jest znanym i cenionym polski producentem biżuterii. W ramach opieki nad sklepem internetowym opartym o PrestaShop odpowiadaliśmy za optymalizację sklepu, utrzymanie, zapewnienie bezpieczeństwa i nieprzerwanego działania. Przygotowaliśmy dla Klienta konfiguratory jego produktów oraz inne funkcjonalności, niezbędne do rozwoju sklepu

  Czas prac nad projektem

  2 lata

  Design

  Development

  Testing

  Sklep internetowy

  Sklep internetowy dla producenta opakowań

  W 2020 roku zajęliśmy się rozwojem sklepu internetowego opartego na Prestashop należącego do firmy Mazop. Przejęliśmy obsługę sklepu po poprzednim wykonawcy, dokonując najpierw audytu, którego wyniki wdrożyliśmy do sklepu, zyskując lepszy user experience i szybkość działania serwisu. Następnie wdrażaliśmy kolejne funkcjonalności pozwalające na zwiększanie sprzedaży, konfiguratory produktów oraz automatyzacje, przyspieszające obsługę sklepu.

  Czas prac nad projektem

  2 lata

  Design

  Development

  Testing

  Ponad 9 lat na rynku, setki wdrożonych realizacji

  Nasi klienci rozpoczynają z nami współpracę, ponieważ potrzebują cyfrowej transformacji. Zostają z nami, ponieważ znajdują w WebCrafters solidnego partnera biznesowego, wspierającego ich kompleksowo od strony technologicznej.

  Nie jesteśmy tylko software housem. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem IT, który zadba o Twój biznes tak samo, jak zespół programistów, designerów i project managerów, który pracowałby bezpośrednio w Twojej firmie.

  Poznaj nasze wartości

  Zbuduj z nami swój nowy produkt!

  Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i porozmawiajmy
  o Twoich oczekiwaniach.

  Napisz do nas!

  Lub zadzwoń

  Mateusz Borkowski

  Head of Sales

  Jeśli wygodniej będzie Ci opowiedzieć o swoich potrzebach podczas niezobowiązującej rozmowy, wybierz dogodny dla Ciebie termin, a ja dopełnię wszelkich starań, żeby zaproponować Ci rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.