Jak działa Body Leasing w WebCrafters?

Body Leasing w 6 prostych krokach

Nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do przedstawienia Ci profili kandydatów spełniających Twoje techniczne wymagania. Chcemy mieć pewność, że specjaliści, których Ci zaproponujemy doskonale rozumieją Twoje oczekiwania i potrzeby.


  1

  Analiza Twoich potrzeb

  Chcemy dowiedzieć się nie tylko tego, jakich specjalistów potrzebujesz, ale także, w jakich obszarach powinni Cię wesprzeć czy jakie są największe wyzwania stojące przed Twoją organizacją. Tylko dzięki temu będziemy w stanie dostarczyć Ci profile ekspertów w 100% wpisujących się w Twoje oczekiwania.

  2

  Dostarczenie Ci profili kandydatów

  Tak szybko jak to tylko możliwe przedstawimy Ci sylwetki starannie wyselekcjonowanych przez nas programistów, designerów czy testerów, którzy przeszli nasz drobiazgowy vetting. W efekcie czego możesz dokonać selekcji kandydatów spełniających Twoje wymagania.

  3

  Wybierasz specjalistów

  Wskazujesz nam profile osób, które najbardziej wpisują się w potrzeby Twojego biznesu, a my dokładamy wszelkich starań, aby on-boarding wybranych kandydatów na Twoim projekcie odbył się płynnie i efektywnie.

  4

  Rozpoczynamy projekt

  Otrzymujesz do podpisania umowę, która jasno określa warunki współpracy. Dzięki temu precyzyjnie wiesz, czego możesz spodziewać się po WebCrafters i do czego się zobowiązujemy w relacji z Twoją firmą. Teraz nasi eksperci mogą zacząć pracę w dogodnym dla Ciebie momencie.

  5

  Upewniamy się, że jesteś zadowolony

  Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Chcemy upewnić się, że jesteś nie tylko zadowolony z jakości samej pracy naszych specjalistów, ale także z poziomu komunikacji, doradztwa czy innych, istotnych dla Twojej organizacji aspektów.

  6

  Poznajesz inną jakość body leasingu

  Body leasing w wykonaniu WebCrafters to nie tylko minimalna rotacja ekspertów na Twoim projekcie i pełna gwarancja ciągłości pracy. To także dbałość o to, aby nasi specjaliści spełniali Twoje techniczne wymagania, jednocześnie dostarczając Ci kompleksowe wsparcie w zakresie rozwoju produktu, rozbudowy zespołu czy długofalowej strategii.

  ;

  Z kim pracujemy?

  Wspieramy firmy takie jak Twoja dostarczając im najlepszych ekspertów

  Body Leasing w wykonaniu WebCrafters to nie tylko szybkie i sprawne zapełnienie potrzeb kadrowych w Twojej organizacji. To przede wszystkim zrozumienie Twoich potrzeb biznesowych i dostarczenie Ci ekspertów, którzy będą w stanie skutecznie wesprzeć Cię w najbardziej kluczowych obszarach Twojego biznesu.

  Firmy bez wewnętrznych działów IT

  Nie każda organizacja posiada własny zespół programistów, designerów czy testerów, jednak każda organizacja posiada długą listę projektów, które chciałaby wdrożyć. Dla takich biznesów body leasing jest rozwiązaniem idealnym, ponieważ unika się w tym przypadku długoterminowych i kosztownych zobowiązań kadrowych, a jednocześnie otrzymuje się wsparcie doświadczonych specjalistów pracujących nad wskazanymi przez klienta obszarami.

  Firmy wdrażające nowe rozwiązania

  Nawet jeśli w danej organizacji funkcjonują struktury IT, to w przypadku bardziej złożonych projektów często wymagane jest wsparcie dodatkowych ekspertów. Nie zawsze jednak te potrzeby są długoterminowe, dlatego body leasing jest optymalnym rozwiązaniem, które pozwala na sprawne wdrożenie nowych produktów czy funkcjonalności bez konieczności długotrwałej i nieopłacalnej z punktu widzenia biznesu rekrutacji wewnętrznych specjalistów.

  Software house’y i agencje

  W przypadku, kiedy liczy się czas, bo start projektu jest blokowany przez niedobory kadrowe, jesteśmy wsparciem dla firm projektujących oprogramowanie, strony internetowe czy aplikacje webowe. Nasi fachowcy wspierają swoim doświadczeniem organizacje, które nie posiadają aktualnie mocy przerobowych na wewnętrzną realizację projektu, dzięki czemu produkt może zostać stworzony na czas i w założonym budżecie.

  Startupy

  Dla organizacji, która dynamicznie się rozwijają i dopiero tworzą wewnętrzne struktury, wsparcie ekspertów z zewnątrz jest nie tylko szansą na utrzymanie dynamiki wzrostu, ale także praktycznie jedynym sposobem na bieżące wsparcie potrzeb technologicznych organizacji. Dzięki body leasingowi startupy zyskują dostęp do wyspecjalizowanych fachowców, którzy na bieżąco zajmują się wyzwaniami stojącymi przed szybko rozwijającym się biznesem.

  Organizacje pracujące w niszowych technologiach

  Doprowadzenie do szczęśliwego końca rekrutacji eksperta specjalizującego się w niszowym języku programowania lub frameworku dla wielu organizacji może być czasochłonnym i kosztownym wyzwaniem. Regularnie wspieramy naszymi zasobami firmy, które tworzą lub rozwijają rozwiązania w mniej popularnym stacku technologicznym, co jest dla nich najbardziej efektywnym czasowo i finansowo rozwiązaniem.

  Firmy z niedoborami kadrowymi

  Nawet jeśli organizacja posiada swój wewnętrzny dział IT, to w wyniku rotacji, zwolnień chorobowych czy nawet dłuższych urlopów, istnieje ryzyko opóźnień projektowych. W takim przypadku tymczasowe skorzystanie ze wsparcia zewnętrznych specjalistów jest idealnym rozwiązaniem, które pozwola na utrzymanie efektywnej pracy działu. Współpraca na okres nieobecności programistów pozwala uniknąć kosztownych przestojów i kontynuować bieżącą działalność firmy.

  Na co dzień pracujemy w starannie wybranych technologiach, które pozwalają na efektywne skalowanie oraz gwarantują wymaganą przez naszych partnerów elastyczność.

  Każdy projekt analizujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania. Umów się na niezobowiązującą konsultację, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

  <html>

  <head>

  <title>Hello</title>

  </head>

  <body>

  <?php echo '<p>Hello World </p>'; ?>

  </body>

  </html>
  <?php

  namespace App\Http\Controllers;

  use Illuminate\Http\Request;
  use App\Http\Requests;

  class HelloController extends Controller
  {

  /**

  * Display a listing of the resource.

  *

  * @return \Illuminate\Http\Response

  */

  public function index()

  {

  return view('hello-world');

  }

  }
  @Component({

  selector: 'app-hello-world',
  template:` <p>
  hello-world works!
  <p>`,
  styleUrls: ['./hello-world.component.css']

  })
  const root = ReactDOM.createRoot(document.getElementById('root'));
  root.render(<h1>Hello, world!</h1>);
  <!DOCTYPE html>
  <html lang="en">

  <meta>

  <meta charset="UTF-8">

  <title>Hello World in Vue.js</title>

  </meta>


  <body>

  <div id="hello-world-app">

  <h1> {{ msg }}</h1>

  </div>

  <script

  src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/vue/2.1.6/vue.min.js">

  </script>


  <script>

  new Vue({

  el: "#hello-world-app",

  data() {

  return {

  msg: "Hello World!"

  }

  }

  });

  </script>

  </body>


  </html>
  <?php

  namespace App\Controller;

  use Symfony\Component\HttpFoundation\Response;

  class HelloController
  {

  public function index(): Response

  {

  return new Response('

  <html>

  <body>

  <h1>Hello World</h1>

  </body>

  </html>

  ');

  }

  }

  Język programowania wykorzystywany przez nawet 78% stron internetowych na świecie.

  Framework PHP cieszący się niesłabnącą popularnością i oddaną społecznością, liczącą tysiące programistów na całym świecie.

  Przełomowy framework Javascript, który zrewolucjonizował technologie front-endowe, wspierany i firmowany przez Google.

  Stworzona i rozwijana przez Facebooka biblioteka oparta na Javascript, wykorzystywana w projektowaniu rozwiązań UI.

  Stworzony przez byłego pracownika Google framework Javascript, zaprojektowany z myślą o jak najwyżej wydajności.

  Elastyczny i szybki framework oparty na PHP, umożliwiający efektywne skalowanie projektów i rozwój ich funkcjonalności.

  Case study

  Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia i zrozumienia Twoich potrzeb

  Wysoki poziom zadowolenia naszych partnerów jesteśmy w stanie osiągnąć wyłącznie dzięki rzetelnemu etapowi planowania i ustalenia kroków i podziału obowiązków wewnątrz zespołu.

  Aplikacja webowa

  System parkingowy dla lotniska

  W 2020 r zrealizowaliśmy projekt systemu do rezerwacji miejsc parkingowych, na jednym z polskich lotnisk. W ramach wdrożeniach zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy aplikację pozwalającą dokonać rezerwacji miejsca parkingowego. Wykonaliśmy również integrację z systemem bramek parkingowych oraz panel do zarządzania rezerwacjami.

  Czas prac nad projektem

  7 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Sklep internetowy

  Sklep o modelu subskrypcyjnym z jedzeniem dla psów

  Firma z USA potrzebowała przygotowania sklepu internetowego, który dzięki zaawansowanemu kalkulatorowi zapotrzebowania będzie pozwalał na zamówienie spersonalizowanej karmy dla pupila. Płatność była realizowana w modelu subskrypcyjnym, a obsługa i wysyłka zamówienia zautomatyzowana i zintegrowana z systemami firm realizującymi fulfillment w USA i Australii. Po zbudowaniu sklepu przejęliśmy jego rozwój, wspólnie z Klientem przebudowując ścieżki sprzedażowe w celu optymalizacji konwersji i łatwości składania zamówienia.

  Czas prac nad projektem

  2 lata

  Design

  Development

  Testing

  Aplikacja webowa

  ERP i sklep internetowy dla szwedzkiej firmy budującej zabudowy do samochodów

  Szwedzki producent produkujący zabudowy do samochód zgłosił się do nas, poszukując sprawnego zespołu programistycznego, który przejmie opiekę nad jego rozbudowanym systemem ERP. W ramach naszej współpracy przenieśliśmy system na nową infrastrukturę serwerową, zoptymalizowaliśmy jego działanie oraz podjęliśmy się przepisania części systemu opartego o technologie legacy.

  Czas prac nad projektem

  18 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Sklep internetowy

  Konfigurator opakowań

  W 2018 r, tworzyliśmy konfigurator i sklep internetowy oparty na platformie Sylius, dla klienta z Azji. W ramach projektu, zbudowaliśmy interaktywny konfigurator opakowań, który umożliwiał dostosowanie opakowań pod kątem wymiarów a także dokładnego wyglądu produktu, poprzez np. wgrywanie własnych zdjęć. Zintegrowaliśmy serwis z płatnościami z wykorzystaniem Stripe, oraz rozbudowanym modułem dostawy wyliczającym koszt w zależności od regionu, wielkości opakowań oraz ilości sztuk. Wszystkie zamówienia automatycznie trafiały na linię produkcyjną, dzięki napisanej przez nas integracji z wewnętrznym formatem specyfikacji produktu stosowanym w fabryce.

  Czas prac nad projektem

  7 miesięcy

  Design

  Development

  Testing

  Ponad 9 lat na rynku, setki wdrożonych realizacji

  Nasi klienci rozpoczynają z nami współpracę, ponieważ potrzebują cyfrowej transformacji. Zostają z nami, ponieważ znajdują w WebCrafters solidnego partnera biznesowego, wspierającego ich kompleksowo od strony technologicznej.

  Nie jesteśmy tylko software housem. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem IT, który zadba o Twój biznes tak samo, jak zespół programistów, designerów i project managerów, który pracowałby bezpośrednio w Twojej firmie.

  Poznaj nasze wartości

  Zbuduj z nami swój nowy produkt!

  Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i porozmawiajmy
  o Twoich oczekiwaniach.

  Napisz do nas!

  Lub zadzwoń

  Mateusz Borkowski

  Head of Sales

  Jeśli wygodniej będzie Ci opowiedzieć o swoich potrzebach podczas niezobowiązującej rozmowy, wybierz dogodny dla Ciebie termin, a ja dopełnię wszelkich starań, żeby zaproponować Ci rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.

  Numer telefonu: +48 668 354 779