Jak pomoże Ci WebCrafters?

Skup się na produktach i obsłudze klientów a resztę zostaw nam.

Dzięki odpowiedniej strategii SEO , Twój sklep może osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek. Co to oznacza dla Ciebie? Więcej ruchu na stronie, większa widoczność wśród potencjalnych klientów i przede wszystkim - wzrost sprzedaży.


W WebCrafters doskonale znamy mechanizmy algorytmów i wiemy, jak sprawić, by Twoja strona wyświetlała się na topowych wynikach wyszukiwania.

1

Analiza obecnej sytuacji

Rozpoczynamy od dogłębnej analizy Twojej obecnej sytuacji, by zrozumieć unikalne potrzeby i potencjał Twojej marki. To kluczowy krok, który pozwoli nam stworzyć spersonalizowaną strategię SEO dopasowaną do Twoich celów i możliwości.

2

Słowa kluczowe

W naszych działaniach SEO priorytetowo zajmujemy się poszukiwaniem odpowiednich słów kluczowych. Takich, które nie tylko przyciągną uwagę, ale również mają potencjał do generowania zwiększonej sprzedaży dla Twojego sklepu. Dzięki precyzyjnemu dobraniu tych słów kluczowych, możemy zmaksymalizować widoczność Twojej strony, przyciągając odpowiednią grupę odbiorców zainteresowanych Twoimi produktami.

3

Copywriting

Tworzymy treści, które nie tylko zaspokajają wymagania algorytmów wyszukiwarek, ale również są atrakcyjne dla użytkowników. Dążymy do stworzenia treści zoptymalizowanych pod kątem SEO, które jednocześnie są wartościowe, interesujące i budujące zaufanie odwiedzających Twoją stronę.

4

Link Building

Zwiększamy wiarygodność i widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania dzięki pozyskiwaniu wartościowych linków z zaufanych stron. Linkbuilding to potężne narzędzie, które wzmacnia pozycję sklepu w wyszukiwarkach, prowadząc do wzrostu organicznego ruchu i poprawy konwersji.

5

KPI

Dopasowane do Twoich potrzeb KPI umożliwiają ciągłe śledzenie postępów, identyfikację obszarów wymagających poprawy i optymalizację strategii SEO w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów.

6

Monitorowanie wyników

Regularny kontakt ze specjalistą SEO zapewnia Ci dostęp do profesjonalnej wsparcia na każdym etapie realizacji strategii. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą Ci zrozumieć wpływ działań SEO na Twój biznes.

;

Dlaczego WebCrafters?

Wsparcie inne od tego, z którego korzystałeś dotychczas

Spróbuj skontaktować się z inną firmą oferującą podobną usługę. W 9 na 10 przypadków otrzymasz ogólną ofertę, w ogóle nie uwzględniającą Twoich potrzeb a na przykład procent od wydanych przez agencję budżetów. Usługi wsparcia przedsiębiorców w sferze marketingowo-technologicznej zdają się być tworzone z myślą, aby to dostawcy wychodzili na nich najkorzystniej. Zero elastyczności, inicjatywy i transparentności. Korzystając z usługi obsługi marketingowej sklepu w WebCrafters otrzymasz wsparcie, które będzie polegało na wspólnym dążeniu do rozwijania Twojego biznesu, nie na wykonywaniu zadań, które wskażesz nam palcem.

Jasny plan działania

Każdego miesiąca wspólnie ustalamy, czym będziemy się zajmowali, aby usprawnić działanie Twojego sklepu. Jeśli przewidujesz działania, które wychodzą poza standardowy zakres naszych ustaleń, upewnimy się, że otrzymasz dodatkowe zasoby, które pozwolą na sprawne wprowadzenie planowanych zmian.

Transparentna komunikacja

Doskonale zdajesz sobie sprawę, kim są osoby przydzielone do udzielania Ci bieżącego wsparcia. W każdym momencie możesz skontaktować się z ekspertem w danej dziedzinie lub zaplanować dalszą pracę z dedykowanym Ci Project Managerem. Nigdy więcej anonimowych ticketów czy wysyłania e-maili w eter.

Perspektywa Big Picture

Jesteśmy przede wszystkim Twoimi ludźmi od IT i marketingu, ale chcemy być dla Ciebie też strategicznym wsparciem w biznesie. Nie spodziewaj się po nas automatycznego wdrażania rozwiązań, które nam zlecasz. Jesteśmy proaktywni, dlatego widząc gdzieś alternatywne rozwiązania, które są korzystniejsze dla biznesu, zaproponujemy Ci je bez wahania.

Ciągła optymalizacja

Trendy się zmieniają, technologia ewoluuje, a my trzymamy rękę na pulsie i upewniamy się, że w naszych działaniach wykorzystujemy aktualnie najlepiej działające strategie .

Z góry znany koszt, bez niespodzianek

Decydując się na współpracę z nami wybierasz podstawowy pakiet współpracy, który elastycznie możesz rozbudowywać o dodatkowe usługi. Nie wiążemy się długimi umowami - masz możliwość zakończenia umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Zaplecze godne korporacji

Mikroprzedsiębiorstwo czy mała firma potrzebują zadbać o marketing, sprawność działania sklepu czy podążanie za aktualnymi trendami tak samo jak duże organizacje, jednak te pierwsze często nie mogą pozwolić sobie na wewnętrzne działy marketingu. Ze wsparciem WebCrafters otrzymujesz opiekę dostosowaną do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, jak dużą firmą jesteś.

Ponad 9 lat na rynku, setki wdrożonych realizacji

Nasi klienci rozpoczynają z nami współpracę, ponieważ potrzebują cyfrowej transformacji. Zostają z nami, ponieważ znajdują w WebCrafters solidnego partnera biznesowego, wspierającego ich kompleksowo od strony technologicznej.

Nie jesteśmy tylko software housem. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem IT, który zadba o Twój biznes tak samo, jak zespół programistów, designerów i project managerów, który pracowałby bezpośrednio w Twojej firmie.

Poznaj nasze wartości

Zbuduj z nami swój nowy produkt!

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i porozmawiajmy
o Twoich oczekiwaniach.

Napisz do nas!

Lub zadzwoń

Mateusz Borkowski

Head of Sales

Jeśli wygodniej będzie Ci opowiedzieć o swoich potrzebach podczas niezobowiązującej rozmowy, wybierz dogodny dla Ciebie termin, a ja dopełnię wszelkich starań, żeby zaproponować Ci rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.