Jak pomoże Ci WebCrafters?

Skup się na produktach i obsłudze klientów a resztę zostaw nam.

Dzięki odpowiedniej strategii reklamy w Google Ads, Twój sklep może sprzedawać więcej przy mniejszym koszcie pozyskania klienta. Co to oznacza dla Ciebie? Więcej ruchu na stronie, większa widoczność i przede wszystkim - wzrost sprzedaży.


Nasi eksperci w WebCrafters doskonale wiedzą, jak sprawić, by Twoja oferta była widoczna wtedy kiedy na tym zarabiasz.

  1

  Analiza obecnej sytuacji

  Dzięki rzetelnej analizie zyskujemy wiedzę niezbędną do opracowania efektywnej kampanii Google Ads, która maksymalizuje zwrot z inwestycji (ROI) i doprowadzi do wzrostu sprzedaży.

  2

  Słowa kluczowe

  Dobieramy słowa kluczowe, które docierają do Twoich odbiorców w wyszukiwarce Google. Korzystamy z zewnętrznych aplikacji, które pozwalają wyselekcjonować najbardziej dokładne frazy, które są wyszukiwane przez użytkowników i są związane z ich intencją zakupową.

  3

  Kreacje Graficzne

  Tworzymy wyjątkowe kreacje graficzne, które wyróżniają Twoje reklamy na tle konkurencji i zachęcają użytkowników do kliknięcia. Nasz zespół grafików i specjalistów ds. marketingu internetowego ściśle współpracuje, aby opracować kreacje spójne z wizerunkiem Twojej marki i odpowiadające na potrzeby Twoich potencjalnych klientów.

  4

  Placementy reklamowe

  Dobieramy i optymalizujemy placementy reklamowe, aby Twoje reklamy dotarły do potencjalnych klientów w najbardziej efektywnych miejscach w sieci reklamowej Google.

  5

  KPI

  Dobór i monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) to fundament skutecznej kampanii Google Ads! Skutecznie monitorujemy wybrane wskaźniki, takie podstawowe jak koszt kliknięcia (CPC), współczynnik konwersji (CR) i zwrot z inwestycji (ROI) oraz inne, dostosowane specjalnie dla Twojego sklepu aby optymalizować kampanię oraz na bieżąco osiągać najlepsze rezultaty.

  6

  Monitorowanie wyników

  Na bieżąco monitorujemy wyniki Twojej kampanii Google Ads i regularnie dostarczamy Ci szczegółowe raporty, abyś miał pełną kontrolę nad jej przebiegiem i efektywnością.

  ;

  Dlaczego WebCrafters?

  Wsparcie inne od tego, z którego korzystałeś dotychczas.

  Spróbuj skontaktować się z inną firmą oferującą podobną usługę. W 9 na 10 przypadków otrzymasz ogólną ofertę, w ogóle nie uwzględniającą Twoich potrzeb a na przykład procent od wydanych przez agencję budżetów. Usługi wsparcia przedsiębiorców w sferze marketingowo-technologicznej zdają się być tworzone z myślą, aby to dostawcy wychodzili na nich najkorzystniej. Zero elastyczności, inicjatywy i transparentności. Korzystając z usługi obsługi marketingowej sklepu w WebCrafters otrzymasz wsparcie, które będzie polegało na wspólnym dążeniu do rozwijania Twojego biznesu, nie na wykonywaniu zadań, które wskażesz nam palcem.

  Jasny plan działania

  Każdego miesiąca wspólnie ustalamy, czym będziemy się zajmowali, aby usprawnić działanie Twojego sklepu. Jeśli przewidujesz działania, które wychodzą poza standardowy zakres naszych ustaleń, upewnimy się, że otrzymasz dodatkowe zasoby, które pozwolą na sprawne wprowadzenie planowanych zmian.

  Transparentna komunikacja

  Doskonale zdajesz sobie sprawę, kim są osoby przydzielone do udzielania Ci bieżącego wsparcia. W każdym momencie możesz skontaktować się z ekspertem w danej dziedzinie lub zaplanować dalszą pracę z dedykowanym Ci Project Managerem. Nigdy więcej anonimowych ticketów czy wysyłania e-maili w eter.

  Perspektywa Big Picture

  Jesteśmy przede wszystkim Twoimi ludźmi od IT i marketingu, ale chcemy być dla Ciebie też strategicznym wsparciem w biznesie. Nie spodziewaj się po nas automatycznego wdrażania rozwiązań, które nam zlecasz. Jesteśmy proaktywni, dlatego widząc gdzieś alternatywne rozwiązania, które są korzystniejsze dla biznesu, zaproponujemy Ci je bez wahania.

  Ciągła optymalizacja

  Trendy się zmieniają, technologia ewoluuje, a my trzymamy rękę na pulsie i upewniamy się, że w naszych działaniach wykorzystujemy aktualnie najlepiej działające strategie.

  Z góry znany koszt, bez niespodzianek

  Decydując się na współpracę z nami wybierasz podstawowy pakiet współpracy, który elastycznie możesz rozbudowywać o dodatkowe usługi. Nie wiążemy się długimi umowami - masz możliwość zakończenia umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

  Zaplecze godne korporacji

  Mikroprzedsiębiorstwo czy mała firma potrzebują zadbać o marketing, sprawność działania sklepu czy podążanie za aktualnymi trendami tak samo jak duże organizacje, jednak te pierwsze często nie mogą pozwolić sobie na wewnętrzne działy marketingu. Ze wsparciem WebCrafters otrzymujesz opiekę dostosowaną do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, jak dużą firmą jesteś.

  Na co dzień pracujemy w starannie wybranych technologiach, które pozwalają na efektywne skalowanie oraz gwarantują wymaganą przez naszych partnerów elastyczność.

  Każdy projekt analizujemy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które najlepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania. Umów się na niezobowiązującą konsultację, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

  <html>

  <head>

  <title>Hello</title>

  </head>

  <body>

  <?php echo '<p>Hello World </p>'; ?>

  </body>

  </html>
  <?php

  namespace App\Http\Controllers;

  use Illuminate\Http\Request;
  use App\Http\Requests;

  class HelloController extends Controller
  {

  /**

  * Display a listing of the resource.

  *

  * @return \Illuminate\Http\Response

  */

  public function index()

  {

  return view('hello-world');

  }

  }
  @Component({

  selector: 'app-hello-world',
  template:` <p>
  hello-world works!
  <p>`,
  styleUrls: ['./hello-world.component.css']

  })
  const root = ReactDOM.createRoot(document.getElementById('root'));
  root.render(<h1>Hello, world!</h1>);
  <!DOCTYPE html>
  <html lang="en">

  <meta>

  <meta charset="UTF-8">

  <title>Hello World in Vue.js</title>

  </meta>


  <body>

  <div id="hello-world-app">

  <h1> {{ msg }}</h1>

  </div>

  <script

  src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/vue/2.1.6/vue.min.js">

  </script>


  <script>

  new Vue({

  el: "#hello-world-app",

  data() {

  return {

  msg: "Hello World!"

  }

  }

  });

  </script>

  </body>


  </html>
  <?php

  namespace App\Controller;

  use Symfony\Component\HttpFoundation\Response;

  class HelloController
  {

  public function index(): Response

  {

  return new Response('

  <html>

  <body>

  <h1>Hello World</h1>

  </body>

  </html>

  ');

  }

  }

  Język programowania wykorzystywany przez nawet 78% stron internetowych na świecie.

  Framework PHP cieszący się niesłabnącą popularnością i oddaną społecznością, liczącą tysiące programistów na całym świecie.

  Przełomowy framework Javascript, który zrewolucjonizował technologie front-endowe, wspierany i firmowany przez Google.

  Stworzona i rozwijana przez Facebooka biblioteka oparta na Javascript, wykorzystywana w projektowaniu rozwiązań UI.

  Stworzony przez byłego pracownika Google framework Javascript, zaprojektowany z myślą o jak najwyżej wydajności.

  Elastyczny i szybki framework oparty na PHP, umożliwiający efektywne skalowanie projektów i rozwój ich funkcjonalności.

  Case study

  Każdy projekt wymaga od nas indywidualnego podejścia i zrozumienia Twoich potrzeb

  Wysoki poziom zadowolenia naszych partnerów jesteśmy w stanie osiągnąć wyłącznie dzięki rzetelnemu etapowi planowania i ustalenia kroków i podziału obowiązków wewnątrz zespołu.

  Ponad 9 lat na rynku, setki wdrożonych realizacji

  Nasi klienci rozpoczynają z nami współpracę, ponieważ potrzebują cyfrowej transformacji. Zostają z nami, ponieważ znajdują w WebCrafters solidnego partnera biznesowego, wspierającego ich kompleksowo od strony technologicznej.

  Nie jesteśmy tylko software housem. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem IT, który zadba o Twój biznes tak samo, jak zespół programistów, designerów i project managerów, który pracowałby bezpośrednio w Twojej firmie.

  Poznaj nasze wartości

  Zbuduj z nami swój nowy produkt!

  Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i porozmawiajmy
  o Twoich oczekiwaniach.

  Napisz do nas!

  Lub zadzwoń

  Mateusz Borkowski

  Head of Sales

  Jeśli wygodniej będzie Ci opowiedzieć o swoich potrzebach podczas niezobowiązującej rozmowy, wybierz dogodny dla Ciebie termin, a ja dopełnię wszelkich starań, żeby zaproponować Ci rozwiązania odpowiednie dla Twojego biznesu.

  Numer telefonu: +48 668 354 779