WebCrafters to software house, którego potrzebujesz!

Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych stron i aplikacji – zarówno mobilnych jak i webowych. Wdrażamy i rozbudowujemy też projekty oparte o gotowe CMS – specjalizujemy się w rozwiązaniach e-commerce.

Skontaktuj się z nami

Wyślij zgłoszenie przez poniższy formularz – odpowiemy najszybciej jak się da!

Zobacz jak tworzymy nasze projekty

01.
Zebranie wymagań Klienta
02.
PRACE GRAFICZNE I PROGRAMISTYCZNE
03.
Testowanie projektu i wprowadzanie poprawek
04.
DOSTARCZENIE GOTOWEGO PROJEKTU
Co robimy?

Przekujemy twój pomysł w działającą aplikację!

Dla naszych Klientów realizujemy szeroką gamę rozwiązań – poniżej możesz poznać kilka przykładowych rozwiązań!

Dedykowane CMS

Tworzymy dedykowane systemy zarządzania treścią (CMS) dostosowane do wymagań i potrzeb Klienta. Staramy się jak najlepiej zrozumieć logikę biznesową i pomóc Ci zautomatyzować procesy w Twoim biznesie. Najczęściej wykorzystujemy framework Laravel lub Symfony, ale jesteśmy też otwarci na inne technologie.

Aplikacje dedykowane

Wdrażamy dla naszych Klientów dedykowane aplikacje takie jak system CRM, ERP – tworzymy integracje pomiędzy już istniejącymi aplikacjami a nowymi. Potrafimy wdrażać projekty z wykorzystaniem w pełni skalowalnej infrastruktury chmurowej.

Gotowe CMS

Realizowaliśmy wiele wdrożeń opartych o gotowe CMS – przygotowywaliśmy blogi, strony firmowe i rozbudowane, niestandardowe strony w oparciu o WordPressa. Projekty e-commerce najczęściej opieramy o Shopera, PrestaShop lub Magento – zależnie od potrzeb i wymagań Klienta.

Aplikacje mobilne

Niezależnie od tego czy potrzebujesz gry mobilnej czy aplikacji dla Twojej firmy – jesteśmy w stanie przygotować ją dla Ciebie zarówno na iOS jak i Androida.

Jeżeli masz pytania, napisz do nas

Wybrane projekty:

Projekty white label
Projekty white label
GoMobi
GoMobi
Murgrabia
Murgrabia
FashFlow
FashFlow
Technologie

Technologie, z których korzystamy

Jak wszyscy programiści, mamy swoje ulubione technologie, które znajdziesz poniżej. Oprócz nich znamy też wiele innych, jeżeli jesteś zainteresowany konkretną technologią, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Laravel

Niezwykle popularny framework PHP, powstały na bazie Symfony. Oparty o architekturę MVC.

Angular

Przełomowy framework Javascript, który zrewolucjonizował technologie front-endowe, wspierany i firmowany przez Google.

React

Jeden z najpopularniejszych frameworków Javascriptowych, wydany przez Facebooka. Pozwala na tworzenie dynamicznych interfejsów aplikacji webowych.

Symfony

Uznany i ceniony od wielu lat framework PHP,
służący do budowania logiki serwisów webowych.

Vue.js

Vue.js jest rozwiązaniem open-source stworzonym przez byłego pracowinka Google, Evana You. Służy zarówno do tworzenia pojedynczych komponentów, jak i całych projektów.

Ionic

Framework pozwalający sprawnie tworzyć aplikacje mobilne z wykorzystaniem Javascript.

Rozbuduj swój zespół

Bodyleasing, czyli wypożyczymy Ci programistę!

Software house często spotykają się z problemem niedoboru programistów. Proces rekrutacji jest długotrwały, wymaga zaangażowania czasu i środków finansowych na samą rekrutację oraz wyposażenie stanowiska pracy dla programisty. Często mija się to z celem, jeżeli projekt jest przewidziany na krótki okres (np. 2 miesiące), ciężko znaleźć osobę zainteresowaną krótkim okresem zatrudnienia.

Niezależnie czy reprezentujesz software house, agencję kreatywną czy inną firmę – zachęcamy do kontaktu przez dedykowany formularz kontaktowy. W formularzu określ proszę technologie, szacowany czas trwania projektu oraz liczbę programistów. Pamiętaj, że nie musisz wypożyczać programisty na cały miesiąc – może być to inny, mniejszy lub większy przedział czasowy – jesteśmy elastyczni!

Inną sytuacją, w której warto zdecydować się na bodyleasing to zetknięcie się z technologią, dla której nie posiadasz osób z odpowiednimi kompetencjami w swoim zespole. Nie trzeba w takiej sytuacji rezygnować z projektu, rekrutować szybko odpowiednich osób – warto zgłosić się do nas!

Mateusz Lenicki
Mateusz Lenicki
CEO

Dołącz do naszego zespołu!

Jeżeli chciałbyś z nami pracować i uważasz, że będziesz pasować do naszego zespołu – wyślij zgłoszenie przez formularz kontaktowy.

Nasi Klienci

Zobacz, co nasi Klienci sądzą o nas

Zadowolenie naszych Klientów i wzajemne zrozumienie jest dla nas bardzo ważne. Uczymy się od nich i przekazujemy im naszą wiedzę, dlatego cieszy nas kiedy są zadowoleni ze współpracy.

michal_garwacki
Michał Garwacki / Synermedia

CEO

WebCrafters to stabilny, elastyczny i wszechstronny partner, który w swoim zespole posiada osoby o wielu kompetencjach na wysokim poziomie.

mike_jackowski
Mike Jackowski / Asper

CEO

Webcrafters to solidny Partner, którego z pewnością rekomenduję każdemu. Nie tylko zapewniają usługi developerskie na wysokim, ale przede wszystkim są zorganizowani, odpowiedzialni i przedsiębiorczy. To podejście odróżnia ich od całej masy firm świadczących podobne usługi.

Napisz do nas!

Dane kontaktowe

Zainteresowany?

Potrzebujesz programistów? Napisz do nas!